İletişim Bilgileri

Adres :    Masko Mobilya Kenti 17B Blok, No:5-7-9-11, İkitelli / İstanbul
Telefon : +90 552 249 24 51
Mail :     [email protected]

Çırağan Klasik Yatak Odası Takımı


Klasik Yatak Odası Takımı

SRC klasik yatak odası takımı, göz alıcı göz alıcı özelliklere sahip. Öncelikle yoğun oyma motifleriyle, yaşam alanlarınıza saray esintisi getiriyor. Tüm gözleri üzerine çeken şık tasarımlara sahip yatak odası takımlarımız, arzu ettiğiniz de cibinlikli tasarımlara da sahip. Karyola, makyaj aynası, komodin ve gardıroptan oluşuyor. Takımlarımızın geneli yoğun oyma motifler, gerçek altın varaklar ile cilalı muhteşem bir görünüme sahip. Farklı renk seçenekleri olan klasik yatak odası takımlarımız, bu sayede kullanıcısına farklı konseptler sunuyor. Yatak odası takımlarımız aynı zamanda olası kazaların ve çarpmaların önüne geçmek üzere, frenli menteşe ve özel ray sistemiyle üretildi.

Dayanıklı ve kaliteli, doğal ahşaptan tamamen el işçiliği ile imal edilen, klasik yatak odası takımlarımız, kullanıcıların isteklerine göre farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilerek yaşam alanlarınızda uzun yıllar boyunca kullanım vaadi sunuyor.  Klasik yatak odası takımının aynı zamanda, klasik koltuk takımı ve klasik yemek odası takımı da bulunuyor. Kullanıcılar mükemmel dekorasyonu oluşturmak adına, takımın tüm parçalarını satın alarak dekorasyonlarını inşa ediyorlar.

Sarıcam Mobilya firması Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti içerisinde Klasik Mobilya sevenleri bekliyor.