İletişim Bilgileri

Adres :    Masko Mobilya Kenti 17B Blok, No:5-7-9-11, İkitelli / İstanbul
Telefon : +90 552 249 24 51
Mail :     [email protected]

Payitaht Klasik Tv Ünitesi


Klasik Tv Ünitesi 

Yeni sezon koleksiyonu Klasik tv ünitesi sehpası ve Klasik duvar ünitesi lüks yaşam alanlarınıza elegant ve kaliteli bir görünüm katıyor. El işçiliği ile imal edilen Klasik tv ünitesi sehpası ve duvar ünitesi modelleri doğal ahşaptan üretiliyor. Yaşam alanlarınıza değer katacak olan tasarımının yanı sıra, kullanışlı yapısı ile de beğeni toplayan SRC Mobilya lüks tv ünitesi sehpası ve Klasik duvar ünitesi, yeni nesil akıllı televizyon ölçülerine uyumlu olarak tasarlandı. Geniş iç hacmine sahip aynı zamanda fren sistemli kapaklı rafları ile dikkat çeken SRC Mobilya tv ünites, modelleri dekorasyonunuza da büyük katkı sağlıyor. SRC Mobilya tv ünitesini tercih eden kullanıcılar genellikle SRC Mobilya yemek odası takımı ve koltuk takımını da tercih ederek göz alıcı ve ihtişamlı bir dekorasyon şıklığı elde ediyor.

Src Mobilya ile Klasik Yatak odası takımları, Klasik yemek odası takımları, Klasik koltuk takımları ve klasik mobilyaların doğal tasarımını %100 ahşap mobilya işçiliği ile yaşam alanlarınıza taşıyın.

Estetik detayları, konforu ve lüks şıklığı en üst düzeyde bulabileceğiniz Klasik Mobilyanın adresi; SRC Mobilya. Src Mobilyaya sosyal medya hesaplarımızdan, iletişim adreslerimiz üzerinden  veya whatsapp üzerinden ürün detay bilgisi ve fiyat bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz.