İletişim Bilgileri

Adres :    Masko Mobilya Kenti 17B Blok, No:5-7-9-11, İkitelli / İstanbul
Telefon : +90 552 249 24 51
Mail :     [email protected]

Sehpa 8


Klasik berjer ve sehpa takımları, ahşap oyma motifleriyle tüm gözleri üzerine çeken ayna dresuar modelleri görkemli salonlar ve oturma odaları için aynı zamanda lüks ofis odaları için özel olarak el işçiliği ile üretildi. Klasik konseptlerin meraklıları ve müdavimleri için düşünülerek SRC Mobilya'nın yeni sezon koleksiyonu için berjer, sehpa, ayna, dresuar başta olmak üzere üretilen özel aksesuar koleksiyonu ile saraylara yakışır bir sohbet köşesi yaratabilirsiniz.

Klasik sehpa ve aksesuar tasarımlarımız görkemli salonların yanı sıra, lüks ofis odaları içerisinde de kendine yer bulurken, klasik sohbet takımı, iş yerlerinizde özel konuklarınızla hoş vakitler geçirerek prestijinize prestij katma ve şık bir sohbet köşesi oluşturma imkanı sunuyor. Yaşam alanınızın dekoruna değer katan zarif oyma motifleri ve ihtişamlı yapısı ile ön plana çıkan lüks berjer takımları kullanıcıya sunduğu ergonomik konfor ile de dikkat çekiyor. Berjer takımının döşemesinde birinci sınıf ortopedik süngerler ve dokuma kumaşlar kullanılarak üretilen SRC Mobilya’nın klasik aksesuar modelleri ile yaşam alanlarınızın dekoruna zarif dokunuşlar kazandırabilir ve kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

Sarıçam Mobilya firması Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti içerisinde Klasik Mobilya sevenleri bekliyor.