KLASİK MOBİLYANIN KALBİ SARICAM MOBİLYA

Hem yurt içinde hem yurt dışında ülkemizi uzun yıllardır başarı ile temsil eden Sarıçam Mobilya, kurulduğu 1981 yılından bu yana uzman kadrosuyla, mobilya sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle, faaliyetlerine, yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknoloji üretimi ile devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne klasik mobilya dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Sarıçam Mobilya, kaliteli, luxury ve elegant görüntüsü ile klasik mobilya dünyasına farklı bir soluk getirmeyi başarmıştır.

Uzun yıllar keyif ve mutluluk duyarak birlikte yaşayacağınız sağlam ve dayanıklı mobilyalar üreten SRC Mobilya, klasik ve modern tarzda ürettiği mobilyalarını kullanıcılarından aldığı ilhamlar ile üretiyor. Çünkü kullanıcıları için rahat, konforlu ve şık, yaşanılabilir mobilyaları, yine ancak kullanıcılarının istek ve arzularını çok iyi bilerek tasarlayabileceğini iyi biliyor.
Klasik yatak odası takımları, klasik koltuk takımları, klasik ofis mobilyaları, mutfak, kapı başta olmak üzere dekorasyon alanında akla gelebilecek her alanda varlığını sürdürmekte olan Sarıçam Mobilya, daima trendleri belirleyici olmuştur. Klasik mobilyanın vazgeçilmez adresi olan SRC Mobilya, kullanıcısını yansıtacak ve birlikte olmaktan mutluluk duyacağı tasarımlara hayat veriyor. Hiçbir ürününde polyester, poliüretan gibi fabrikasyon oyma motifleri kullanmayan SRC Mobilya’nın, tüm motif ve desenleri oyma ustalarının ellerinde uzun uğraşlar ve alın teri ile şekilleniyor. Ahşap üzerindeki pentürleri yapan nakkaşlar ahşabı adeta bir sanat eseri gibi işliyor. Ve tüm bu uğraşlar kullanıcılarına yakışır ürünler üretmek için…

 İmzasını taşıyan her proje ve kullanıcılarının yaşam alanlarına girmiş her ürünü vitrinleri olarak göre SRC Mobilya, sadece yaşam ve çalışma alanlarını değil, otel, hastane, restoran, villa, köşk, yalı gibi projelerde de yaptığı titiz çalışmalarla biliniyor.

Her gün dünya çapında yüzlerce müşteriye hizmet veren ve kullanıcılarına en üst düzeyde hizmet sunmak için çalışan SRC Mobilya, dünyanın birçok bölgesine montaj dahil sorunsuz hizmet verebilen sayılı kuruluşlardan biri olmanın gururunu yaşıyor. Satış sonrası da sınırsız ve koşulsuz hizmet veren SRC Mobilya, yılın 365 günü açık olan Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti Masko’da daima yeni sezon modelleriyle misafirlerini buluşturuyor.