İster tek bir ürünümüz için isterseniz anahtar teslimi malikanenizin, ister otelinizin, ya da ofisinizin klasik dizaynı ve tamamlayıcı modern ve country mobilya tarzları için bizimle temas kurmanız neticesinde, hayallerinizin ötesindeki görselliği size sunabilecek kabiliyette ekip arkadaşlarımız ile size hizmet vermek ve bu sayede farkımızı hissettirmek için sizleri bekliyoruz efendim.

Klasik Mobilya nın bir yaşam tarzı olduğunu ve Klasik Mobilya nın en hassas ustalık becerisi gerektirdiğini düşünen ve Klasik Mobilya tasarımlarında geçmişin ustalığı ile günümüzün teknolojisini birleştiren Klasik Mobilya nın vazgeçilmezlerinden olan el işçiliği bilinciyle özenli bir şekilde üretim yapan bir firmayız.

ÖZEL MOTİFLER

Klasik Mobilya üretimi ve satışı konusunda yarım asrı geride bırakan SRÇ (Sarıçam Klasik Mobilya) şık tasarımlarının yanı sıra özel motiflerle sektörde rekabet gücünü elinde bulundurmaktadır. Klasik mobilyanın ülkemizde gelişim ile birlikte ortaya çıkan bütün modellerin altarnatiflerini koleksiyonunda barındıran Sarıçam Klasik Mobilya shovroomu Masko başta olmak üzere diyebilirizki ülke genelinde ilklere girmeyi ve bulunduğu yeri korumayı başarmıştır.

EL OYMASI

Gerçek el oyması klasik mobilyanın üretiminin ve satışının tükenmek üzere olduğı günümüzde, doğal ahşap oyma üretim ve satışından asla taviz vermeyen Sarıçam Klasik Mobilya bu tercihi ile doğallığı ve el sanatı arayan müşterilerinin de elbette vazgeçilmezi olmuştur.Birbirinden değerli el oyması ev mobilyalarını dilerseniz altın ya da gümüş varaklı lake ve istediğiniz herhangi bir tekniklede özel imal ettirebilir, projelerinizde klasiğin son trendlerini uyğulatabilirsiniz.

EXCLUSIVE KOLEKSİYON

Sarıçam klasik mobilya üretip satışa sunduğu klasik yemek odalarında, klasik yatak odalarında, klasik oturma odalarında 8bin metre karelik showroomunda hem ülkemizde mevcut klasik görsellerin tamamına sahip olduğu gibi tarzı herhangi bir ülke üretim tarzından yana olan müşterileri içinde başta İtalyan tarzı olmak üzere Fransız ve İspanyol çizgilerine sahip koleksiyonlarıda bünyesinde bulundurmaktadır. Ve dilediğiniz tarzı projelerinizede uyğulatabilirsiniz.