Since 1981…

Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla mobilya sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Sarıçam Mobilya, yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmiştir.

Hüseyin SARIÇAM

SRÇ Sarıçam Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı

Yarım asra yakın klasik mobilya sektöründeki faaliyetlerimizi, göreve geldiğim ilk günden itibaren zirveye taşıma mücadelesinde maddi ve manevi hiç bir yatırımdan kaçmadan bu günlere taşıdık.
Binlerce kişiye istihdam sağlayan SRÇ Sarıçam Mobilya bugün bir dünya markası olmayı da başardı.

Yakup SARIÇAM

SRÇ Sarıçam Mobilya Y.K.Ü. Üretim Sorumlusu

Türkiye’de model ve klasik tarz olarak en kapsamlı firma olmamız ve her ülkeye her kültüre hitap edebilmemiz onuru ile her yıl kandimizi yenilemekte ve klasik tarza ışık tutmaktayız. Müşterilerimize hizmet edebilme mücadelesine devam ederken liderlik bayrağını en önde taşımaya da kararlıyız.

Murat SARIÇAM

SRÇ Sarıçam Mobilya Y.K.Ü. Genel Koordinatör

Sektörümüzün bize yüklediği misyon her geçen gün bizi dahabilinçli, daha elit bir seviyeye taşıdı. Bugün 12 ayrı noktada klasik mobilya bir bütündür düşüncesi ile perdesi, halısı, avizesi, aksesuarı ile nitelikli klasik mobilya proje uygulamalarıda yapıp, klasik mobilyada bizi tercih eden tüm müşterilerimize optimum çözüm ortağı olabiliyoruz.

Mahmut SARIÇAM

SRÇ Sarıçam Mobilya Y.K.Ü. Yapı İmar Bşk.

Sarıçam Grup inşaat bölümü, Türkiye’de tamamen klasik tarzda dizayn edilmiş ev konseptlerini de mülkiyeti ile yerli be yabancı müşterilerimize sunuyoruz. Mobilya sektöründe zirvede kalabilmek için tüm grup kaynak ve gelirlerimizi mobilya tasarım bölümlerine aktarıyoruz. Bu strateji bizi daha güçlü kıldığı gibi dünya çapında rekabet gücümüzü de olumlu etkiliyor.

Hasan SARIÇAM

Klasik Mobilya sektöründe sürekli büyüyen Sarıçam Mobilya SRC ileriye yönelik Klasik Mobilya olarak sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve Klasik Mobilya sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik olarak kabul etmektedir ve Klasik Mobilya sekterönün her daim öncü kuruluşlarındandır. Klasik Mobilya nın bir yaşam tarzı olduğunu ve klasik Mobilya nın en hassas ustalık becerisi gerektirdiğini düşünen ve Klasik Mobilya tasarımlarında geçmişin ustalığı ile günümüzün teknolojisini birleştiren Klasik Mobilya nın vazgeçilmezlerinden olan el işçiliğini özenli bir şekilde üretim yapan bir firmadır.

Sarıçam Mobilya ‘da bunların yanısıra modern mobilya, avangarde mobilya ve diğer tüm mobilya aksesuarları ve aydınlatma ürünleri bulunmaktadır. Klasik Mobilyayı Klasik Mobilya yapan ayrıntıların ve detayların birbiri ile uyumudur. Bu yüzdendir ki her Klasik Mobilya Klasik Mobilya değildir. Hayal ettiğiniz tüm çeşitler için bize danışın, Klasik Mobilya ustalık ister.