İletişim Bilgileri

Adres :    Masko Mobilya Kenti 17B Blok, No:5-7-9-11, İkitelli / İstanbul
Telefon : +90 552 249 24 51
Mail :     [email protected]

Qualıty Modern Yemek Odası Takımı


EVİNİZİN DEKORASYONU İÇİN İLHAM VERİCİ TASARIMLAR 

SRC Mobilya tasarımları ile yemek odası takımları göz dolduruyor. Kaliteli ahşabın sıcaklığını ve şıklığını, natürel dokunuşlarla zenginleşerek bulunduğu ortamlarda sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturan SRC tasarımlarında hissedeceksiniz. Dekorasyon konusunda minimal çizgilerin popüler hale gelmesi ile tasarım çeşitliliğini artırarak sade ve dingin ortamlar yakalamanızı sağlayan yemek odası tasarımlarımız keskin hatlara ve dikkat çekici formlara sahip olabiliyor. 

Gündelik hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılayan yemek odası takımları SRC Mobilya ayrıcalığıyla klasik ve modern tarzlarda sizlere sunuluyor. Çağdaş yaşamı evinize taşıyan SRC Mobilya tasarımları, yenilikçi evlerde ihtişamı ve zarafeti bir arada sunuyor. Ahşabın doğallığını, uyumlu renkler ve tasarım materyallerinin zarafetiyle buluşturan yemek masaları; beyazdan siyaha, cevizden meşeye kadar zengin renk seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna ilham katıyor.
Uyumlu, şık ve modern çizgilere sahip konsol seçenekleri tek başına değerlendirilebileceği gibi yemek masası takımları ile mükemmel bir uyum ortaya çıkarıyor. Modern tasarımları etkili ve yalın detaylarla bir araya getirerek zamansız zarafet sunan SRC Mobilya, yaşam alanlarınızı yeniden yorumluyor.