İletişim Bilgileri

Adres :    Masko Mobilya Kenti 17B Blok, No:5-7-9-11, İkitelli / İstanbul
Telefon : +90 552 249 24 51
Mail :     [email protected]

Bugatti Klasik Yemek Odası Takımı


Klasik Yemek Odası Takımı

Yeni sezonun trend yemek odası takımları, SRC Mobilya’da. Yoğun ahşap oyma işçilikleri ve hakiki altın varak işlemeleri ile göz dolduran tasarımlarımız, yemek masası ayakları, konsol, konsol üzeri ayna ve klasik vitrinde kullanılan ahşap oyma motifleriyle de fark yaratıyor. Bu sezon büyük ilgi gören yemek odası takımlarımız eşsiz tasarımları ile tüm görenleri etkiliyor. Luxury yemek odası takımlarımız genellikle 6 veya 8 sandalye, vitrin, konsol ve konsol üstü ayna ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yemek odası takımında bulunan mobilyalar tek tek alınabileceği gibi takım olarak ta satın alınabiliyor. Ahşap yemek odası takımı özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca sizlere özel olarak üretilmektedir.

Mükemmel yaşam alanları oluşturmak için, SRC yemek odası takımlarına daha yakından bakabilirsiniz. Yemek odası takımlarımız renk seçenekleriyle de seçim yapmanızı oldukça kolaylaştırıyor. Renk uyumlu kombinleriyle ahşap işçiliğinin nadide eseri olarak özenle tasarlanmış olan SRC  yemek odası takımları ahşabın yanı sıra metal detaylarıyla da lüks yaşam alanlarınıza ışıltı katacak, tüm gözleri üzerine çekmeyi başaracak. Luxury yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle SRC koltuk takımını da satın alıyor.  Böylece yaşam alanlarınızda mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.

Sarıçam Mobilya firması Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti içerisinde Klasik Mobilya sevenleri bekliyor.