İletişim Bilgileri

Adres :    Masko Mobilya Kenti 17B Blok, No:5-7-9-11, İkitelli / İstanbul
Telefon : +90 552 249 24 51
Mail :     [email protected]

Craft Klasik Koltuk Takımı


Klasik Koltuk Takımı

Lüks yaşam alanları için tasarlanan koltuk takımlarımız, göz alıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni sezon klasik koltuk takımı modellerimiz renk ve kumaş seçenekleri ile de farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilecek şekilde tasarlandı. SRC Mobilya klasik koltuk takımı tercih eden stil sahibi kullanıcılarımız, SRC Mobilya klasik yemek odası takımı ve SRC Mobilya klasik duvar ünitesini de tercih ederek yaşam alanlarında mükemmel uyumu sağlamayı amaçlıyorlar.

SRC Mobilya klasik koltuk takımı modellerimiz özel işlemeleri ve ince motifleriyle yeni sezona yön veriyor. Doğal ahşaptan el emeği ile imal edilen klasik koltuk takımı modellerimiz kullanıcıların isteklerine bağlı olarak özel ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebiliyor ve ergonomik ölçü formları dikkate alınarak tasarlanıyor. Özel süngerleri ile maksimum konforu vaad eden klasik koltuk takımlarımız, şık olmasının yanı sıra, konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Özel dokuma kumaşıyla da fark yaratan lüks koltuk takımı modellerimiz yaşam alanlarınızda arzu ettiğiniz eşsiz dekorasyonu inşa etmenize imkân sunuyor.

Sarıcam Mobilya firması Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti içerisinde Klasik Mobilya sevenleri bekliyor.